Ranking kredytów gotówkowych.

W internecie można znaleźć całą masę najróżniejszych ofert kredytów gotówkowych. Każdy bank ma co najmniej kilka takich ofert, aby klienci mieli w czym wybierać i aby mogli dostosować kredyt do swoich potrzeb. Zacznijmy od propozycji od ALior Banku. Załóżmy, że pożyczamy tutaj kwotę 1500 złotych na okres jednego roku. Kredyt będzie nas kosztował 132, a rata miesięczna będzie równa 136 złotych. Tutaj Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 17,06%. W ramach oferty możemy maksymalnie pożyczyć dwieście tysięcy złotych na okres pięciu lat. Przy takich maksymalnych parametrach kredyt będzie nas kosztował 90820 złotych, a rata miesięczna będzie równa 4847 złotych. W tym przypadku możemy liczyć na niższe RRSO w wysokości 17,11%. Oferta skierowana jest dla nowych klientów banku. Dokumenty jakie są wymagane to dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, a także trzeba podać numer rachunku bankowego i numer telefonu kontaktowego. Decyzja kredytowa jest możliwa nawet w przeciągu jednego dnia. Bank indywidualnie ustala opłatę przygotowawczą i pobiera ją jednorazowo od kwoty naszego kredytu. Za wcześniejszą spłatę kredytu bank nalicza prowizję 0%. Jest to kredyt przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Kredyt gotówkowy w InBanku również znalazł się w rankingu najlepszych kredytów gotówkowych z jakich obecnie możemy skorzystać. Przy pożyczce 2000 złotych na okres jednego roku, rata kredytu będzie wynosiła 179,06 złotych. Tym samym kredyt będzie nas kosztował 148,72 złote. Nie jest to bardzo wygórowana suma. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku wynosi 13,47%. Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w ramach tej oferty to kwota 50000 złotych. Można ją maksymalnie rozłożyć na okres 72 miesięcy. Kredyt w ramach tej oferty będzie nas kosztował 16402,72 złote. Rata miesięczna przy RRSO 10,14% będzie wynosiła 922,26 złotych. Jest to oferta jaką bank kieruje do nowych klientó, którzy posiadają polskie obywatelstwo i mają stały adres zamieszkania. Trzeba również przekazać w banku zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu. Sam okres oczekiwania na udzielenie kredytu może wynosić nawet jeden dzień. Kredyt ma ograniczenia wiekowe. Chcąc skorzystać z oferty trzeba mieć minimum 21 lat, ale nie więcej niż 75.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy i problemy

W Deutsche Banku możemy otrzymać db Kredyt Gotówkowy. W ramach tej oferty jeżeli pożyczymy 1500 złotych na rok, bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 141,23 złotych. Daje nam to koszt kredytu w wysokości 195 złotych. RRSO wynosi nieco ponad 28%. Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w ramach tej oferty to kwota 200000 złotych na okres dziesięciu lat. W takim przypadku rata miesięczna wyniesie 3185 złotych, a sam kredyt przy RRSO 12,10% będzie nas kosztował 105760 złotych. Jest to oferta skierowana dla nowego klienta. Można skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia, którego stawka wynosi 0,15%. O kredyt mogą ubiegać się osoby, które skończyły osiemnaście lat, ale nie przekroczyły wieku lat siedemdziesięciu.