Tag - Kredyt gotówkowy

Kanał wpisów

środa, marzec 20 2019

Kredyt gotówkowy 20 tysięcy złotych na 60 miesięcy.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Kredytobiorca zaciąga kredyt gotówkowy w wysokości 20 000 złotych na okres spłaty wynoszący pięć lat. Chce, aby każda z sześćdziesięciu rat miesięcznych była równa. Sprawdźmy jakie oferty przygotowały banki dla niego. Decydując się na pożyczkę gotówkową na kwotę 20 000 złotych na okres 60 miesięcy w Banku Millennium, będziemy spłacać raty miesięczne w wysokości 405,43 złotych każda. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania tutaj wynosić będzie 13,24% w skali roku, a oprocentowanie nominalne będzie w wysokości 9,99% w skali roku. Całkowity koszt kredytu w tym banku będzie w wysokości 6.323,98 złotych. Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to kolejna oferta jaką sprawdzimy dla kredytu pięcioletniego w wysokości 20 000 złotych. RRSO równe będzie w skali roku 13,77%, a oprocentowanie nominalne będzie w wysokości 8,49% w skali roku. Prowizja jaką naliczy sobie bank za udzielenie zobowiązania będzie w wysokości 9,90% kwoty pożyczki. Każda z rat miesięcznych będzie w wysokości 410 złotych. Daje nam to całkowity koszt kredytu równy 6 595 złotych.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, kwiecień 11 2017

Kredyt gotówkowy a wolny zawód

photo__1_.jpg Można zauważyć, że oferta kredytowa posiada pewne ograniczenia. Za wszelką cenę trzeba udowodnić swoją wypłacalność a nie jest to łatwe. Jednak banki przygotowały także ofertę dla osób, które wykonują wolne zawody.

Warto sobie przytoczyć „wolne zawody”, które określa się tym terminem. Z pewnością do tej grupy należą adwokat, notariusz, radca prawny, rzeczoznawca majątkowy czy też rzeczoznawca patentowy. Jeśli chodzi o medycynę to jest to aptekarz, lekarz, dentysta, pielęgniarka, położna czy też weterynarz. Z innych grup można śmiało wymienić inżyniera budownictwa, architekta, doradcę podatkowego czy też księgowego. Takie osoby z pewnością cechuje zarówno wysokie kwalifikacje jak i kompetencje zawodowe. Dlaczego tacy klienci są lepiej traktowani w placówkach bankowych? Dzieje się tak, ponieważ te zawody cechują się pewną stabilnością i zawsze będzie na nie zapotrzebowanie. Taki klient jest dla banku przede wszystkim wiarygodny i wypłacalny. Dlatego dla tej grupy osób została przygotowana specjalna oferta kredytowa, sprawdź je na tani kredyt gotówkowy.

Kontynuuj czytanie...